זאב קלימי – סקירות וכתבות

זאב קלימי – כתבות נבחרות, סקירות ומאמרים

זאב קלימי מונה למנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה

קלימי, מנכ"ל גלידות נסטלה ב-5 השנים האחרונות, יחליף בתפקיד את יקי ודמני
אחרי שהצליח להעביר את גלידות נסטלה לרווחיות ולשפר את נתחי השוק של החברה, זאב קלימי מדלג מכיסא מנכ"ל גלידות נסטלה לכיסא מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה (אמ"צ).

לכתבה על זאב קלימי באתר גלובס

אלקטרה צריכה מאחדת חטיבות, סוגרת סניפים ומפטרת עובדים

המנכ"ל זאב קלימי: "המטרה היא להתאים את החברה לשינויים בשווקים"
4 חודשים אחרי שנכנס לתפקידו, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, זאב קלימי, מכריז על ארגון מחדש של החברה במטרה לאפשר לה להתמודד טוב יותר בשווקים שבהן היא פועלת.

היכנסו לכתבה באתר גלובס – זאב קלימי

דוחות אלקטרה צריכה: גולן טלקום מחזקת, ואווי מחלישה

רשת הסלולר, שנרכשה בידי חברת הקמעונות לפני כשנה, נהנתה משינוי הסכמים וצמצום הוצאות שהובילו לשיפור של 24% ברווח הגולמי שלה

זאב קלימי גלובס – לכתבה המלאה

250 עובדי גולן טלקום ייצרו רווח תפעולי של 21 מיליון שקל

מדוחותיה הכספיים הציבוריים הראשונים של החברה, שנרכשה באחרונה ע"י אלקטרה מוצרי צריכה, עולה כי 900 אלף המנויים שלה משלמים בממוצע 50 שקל לחודש
הדוחות הכספיים של יבואנית ומשווקת מוצרי החשמל אלקטרה צריכה שפורסמו היום (א'), חושפים לראשונה חלק מתוצאותיה של חברת הסלולר גולן טלקום, שנרכשה מידי מיכאל גולן תמורת כ-350 מיליון שקל (עסקה שהושלמה בתחילת אפריל). המספרים הבולטים של גולן טלקום הם הכנסות של כ-134 מיליון שקל ורווח תפעולי של כ-21 מיליון שקל ברבעון.

גולן טלקום רשמה ברבעון השני EBITDA (רווח אחרי הפחתות ומסים) של 36 מיליון שקל והכנסה חודשית ממוצעת למנוי (ARPU) של 50 שקל, על קרוב ל-900 אלף מנויים שהיו לה בסוף יוני.

לכתבה בגלובס

קלימי: "באנו להוביל את שוק הסלולר, לא להשתרך מאחור"

אלקטרה צריכה השיקה היום את מכשיר הדגל החדש של וואווי, ה-10P, שאת הזיכיון ליבוא מכשירי הסלולר שלה רכשה לאחרונה

לכתבה באתר גלובס – זאב קלימי

אמ"צ השלימה מכירת רשת אייס לקדמה ברווח של 95 מיליון ש'

אמ"צ רכשה את רשת ה"עשה זאת בעצמך" ב-2012, לאחר שאייס צברה חובות של 450 מיליון שקל

לכתבה באתר גלובס הקליקו

אלקטרה מוצרי צריכה משיקה תוכנית תמיכה בסטארט-אפים

התוכנית – ביחד עם ארגון TechForGood ■ על הכוונת: סטראט-אפים בתחומי מערכות מיזוג ואקלים, התייעלות אנרגטית ואינטרנט של הדברים (IoT)

לכתבה המלאה הקליקו בגלובס הקליקו זאב קלימי אלקטרה מוצרי צריכה

רבעון טוב לאלקטרה צריכה: ההכנסות קפצו ב-26% והרווח הוכפל

המניה הגיבה בעלייה של 6% לשווי חברה של 1.1 מיליארד שקל ■ המנכ"ל: "המצב הפיננסי המשופר מאפשר לעבור מחיסכון בעלויות לצמיחה והתרחבות"

לכתבה בגלובס – אלקטרה – זאב קלימי

אמ"צ הציגה זינוק של 240% ברווח הרבעוני ל-21 מיליון שקל

המכירות נחלשו מעט, בעיקר בפעילויות הקמעונאות וה"עשה זאת בעצמך" ■ המנכ"ל: "שיפור בתנאי הסחר מול הספקים הוביל להגדלת שיעורי הרווח" ■ מניית אמ"צ הגיבה בחיוב לדוחות והשלימה זינוק שנתי של קרוב ל-60%

היכנסו לכתבה אמ"צ זאב קלימי באתר גלובס

אלקטרה צריכה מציגה רווח של 39 מיליון שקל מתחילת השנה

מניית החברה זינקה ב-70% בשנה האחרונה ■ באחרונה עדכנה החברה על מכירת פעילות ברי המים שלה למי עדן תמורת 21 מיליון שקל

לכתבה באתר גלובס – על רווחי אמ"צ בניהולו של זאב קלימי

זאב קלימי יתמנה למנכ"ל גלידות נסטלה

פרסום ראשון: מנכ"ל טרה לשעבר, זאב קלימי, עוזב את קבוצת קוקה-קולה-ישראל ומתמנה למנכ"ל החדש של חברת גלידות נסטלה בישראל שבבעלות אסם.

קלימי יחליף את יודי ליפמן, ששימש כמנכ"ל החברה בשנה האחרונה. החילופין מתבצעים על רקע הרעה שנרשמה בתוצאות חברת הגלידות בשנה האחרונה. באסם ובנסטלה מצפים מקלימי, שנחשב ל"איש שטח", לשפר את תוצאות החברה, שעד כה – מאז רכישתה – הסבה לאסם הפסדים. ליפמן שימש בתפקיד שנה בלבד. הוא התמנה לתפקיד לאחר שנים שבהן שימש כסמנכ"ל המכירות בחברת המזון יונילוור, ופרש לאחר שלא מונה למנכל"ה.

קלימי עובר לאחרונה תקופה של שינויים בקריירה: עד לפני כחצי שנה שימש כמנכ"ל מחלבת טרה שבבעלות קבוצת קוקה קולה לאחר שנים בהם עבד בצוות הבכיר בקוקה קולה, שם צמח מתחום המכירות. לפני כחצי שנה הפתיע ועזה את הקבוצה לטובת תפקיד מנכ"ל רשת השיווק רבוע כחול, אך לאחר מספר חודשים פרש ובהמשך חזר לקוקה קולה לתפקיד בלתי מוגדר.

לכתבה המלאה על זאב קלימי באתר ynet